Головна сторінка   Карта сайту   Написати листа
Про нас » Сьогодні кожен із нас стикається з проблемою захисту свого майна, здоров'я і навіть життя. І першим рівнем захисту нашої оселі стають вхідні двері.

Саме тому вони повинні бути міцними та надійними.
То як же зробити правильний вибір серед тисяч пропозиції броньованих дверей?

Головними показниками якості броньованих дверей є:

— Потужність сталевої рами і захист засувів від доступу зовні з торцевої частини рами.
— Надійність замикаючих пристроїв і рівень секретності та якості замків.
— Якість петель у складі конструкції.
— Якість і тип кріплення конструкції.

По-перше, сталеві двері повинні забезпечувати такі захисні функції: протидія грубій фізичній силі (визначається міцністю і надійністю конструкції), протидія "інтелектуальному зламу" (визначається складністю і "хитрістю" замків), протидія різного роду нестандартним впливам (бувають протипожежні двері, куленепробивні двері, двері, оснащені пристроями контролю доступу).

По-друге, двері повинні забезпечувати первісну функціональність, захист від зовнішнього середовища: вони повинні мати визначені тепло- і звукоізоляційні властивості.

По-третє, двері мають бути певним чином декоровані, не повинні скрипіти і стукати, бути виготовленими без застосування токсичних матеріалів.

Нарешті, четверта група характеристик стосується скоріше продавців, ніж безпосередньо виробу: двері і їх частини повинні бути надійними, продавець повинен давати і виконувати гарантії на свою продукцію.

За статистикою Головного управління МВС України квартирні крадіжки за способом проникнення у квартиру розподіляються наступним чином:
— Вибивання і злам серцевини замка — (39.2%)
— Проникнення через вікно, балкон та ін. — (17.5%)
— Вибивання дверей — (14,4%)
— Підбір ключа (в т. ч відмичка) — (13,3%)
— Шляхом вільного доступу – (10.2%)
— Спосіб не встановлено — (15.3%)

Як бачимо, у більшості випадків «підвів» замок. Саме тому у конструкції дверей підприємства «РИФ» виправлені слабкі сторони звичайних вхідних дверей, що гарантує високу якість та безпеку для покупця. Серцевина замка захищена броненакладкою, яка запобігає її виламуванню чи висвердлюванню. Жорсткість дверей забезпучує двоміліметрова металева рама та ребра жорстокості, а також металевим листом, який встановлено за декоративною панеллю. Від зрізу петель надійно захищають металеві штифти, які встановлені в конструкції дверей.

Крім міцності, двері фірми «РИФ» мають ще декілька переваг. Зокрема, підприємство пропонує широку гаму зовнішнього оздоблення та  виробництво дверей під індивідуальний розмір.

Таким чином, переваги броньованих дверей від фірми «РИФ» є очевидними для кожного покупця.
 
І не даремно продукція підприємства «РИФ» відзначена нагородою «100 кращих товарів України».

РИФ
РИФ
РИФ
РИФ


e-mail

парольРеєстрація

rif.te.ua © 2009-2021   Каталог веб ресурсів Тернопільщини розробка та підтримка сайту: